Kuigi vahel tuleb ette, et klient soovib terve oma sõiduki katta kivikaitsekilega, juhtub seda siiski harva ja üldjuhul me seda ka ei soovita kui tegemist pole sõidukiga, mille originaalvärvi kaitsmine kaalub ülesse kuni 3500 eurose investeeringu.

Küll aga pakume me meeleldi teie isiklikule või ettevõtte sõidukile ülekiletamisteenust graafiliste kiledega. Nimekiri võimalikest eelistest võrreldes värviga on siinkohal üsna pikk:

  • Võimalike värvitoonide valik roosast kuni sõjaväeroheliseni. Siia vahele jääb rahva lemmik- matt must.
  • Võimalus „hallist massist“ eristuda, sõltumata sellest, kas soovite pilku püüda enda isikule või ettevõtte sümboolikale. Te ei kujuta ette, kuidas mõjub sombuses ja porises novembrikuus Pärnu maantee viaduktil vastu sõitev perfektselt puhas roosa Toyota!
  • Sõltumata sellest, et graafiliste kilede näol pole tegemist sõiduki värvi kaitsmiseks spetsiaalselt toodetud materjalidega, omavad need siiski olulist kaitseeffekti sõiduki värvile. UV kiirgus, tolm, kriimud, pigi ja lömastatud putukad, mis muidu auto lakki ja värvi lõhuvad, ei pääse õhukeset PVC kihist läbi ning seega näeb teie auto hiljem kile eemaldamisel ka peale mitmeaastast kasutamist välja nagu uus. Tõsi, kivitäkked löövad reklaamkilest siiski läbi aga seda saab ennetada kriitilistesse kohtadesse kivikaitse paigaldusega.
  • Võimalus oma meelt muuta. Auto üleni värvimine on kulukas ja aeganõudev protsess. Minimaalselt olete jalamees nädal aega ja kui tööd tehakse korralikus kohas, siis paar tuhat eurot vaesem. Tavalise sõiduauto kiletamine on aga ühe päeva töö- hommikul toote ja õhtul sõidate minema ning kui must ei meeldi, võime järgmisel päeval kollaseks teha.
  • Siinkohal peab siiski rõhutama, et kile ei ole värv. Kui eesmärgiks on ära värvida iga viimne kui neet ja mutter, siis meil on häid kontakte värvalite hulgas, nad saavad teid aidata. Kiletamise hind on laias laastus kaks korda odavam kui värvimine aga sellega kaasnevad paratamatult teatavad mööndused. Me ei lammuta teie sõidukit laiali ning seega saame me ära katta auto välispinnad, mis jätab mulje, et tegemist on teist värvi sõidukiga aga seest jääb teie auto ikkagi algset värvi.
  • Reeglina on sõidukikilede garantiiaeg 3-5 aastat ning sihtotstarbeliselt sõidukit kasutades ja hooldades peab materjal selle aja ka kindlasti vastu. Tõsi, hoolas tuleks olla survepesuriga autot pestes ja väga tugevaid pesuaineid kasutades aga sama kehtib tegelikult ka värvile.