Pakume kõrgkvaliteetset, perfektselt kirgast uretaankilet teie sõiduki värvi ja tulede kaitsmiseks kivitäkete, kriimustuste eest ja väiksemate avariide puhuks. Materjal ei kolletu, pragune ega kahane kasutamise käigus ja aitab säilitada sõiduki algset väärtust kauem ning seeläbi tõsta sõiduki järelturu hinda. Kõik sõiduki detailid lõigatakse välja millimeetri täpsusega, mis tagab ühtlase ja kindla kvaliteedi.

Parima kvaliteedi tagamiseks on meie valikus kaks kvaliteetseimat kaubamärki maailmas: 3M VentureShield™ ning XPEL Technologies Corp poolt toodetav ULTIMATE Paint Protection Film.

Kuna auto värvi kaitsmine on oluline juba salongist välja sõitmisel, soovitame tungivalt mõelda kiletamisele kohe auto ostmisel. Teeme koostööd kõigi suuremate autoesindustega Eestis! Küsige kivikaitsekilet juba salongis!

VS Pattern

kivikaitse-banner-lila

Hinnad

Toome siinkohal ära orienteeruvad hinnad kiletamisele ja võrdluse sama detaili värvitöödele.

Täpse hinnapakkumise saamiseks võtke meiega ühendust ja teeme just teie sõidukile sobiva pakkumise vastavalt sellele, milliseid detaile peaks kiletama, millise tootega ja millises ulatuses.

  • Esipamperi värvimine: 200-300 € + asendusauto + poleerimine (auto kätte nädalaga)
  • Esipamperi kiletamine: 120-180 € (auto kätte 24 tunniga)
  • Tulede poleerimine: 150 € (auto kätte kahe päevaga)
  • Tulede kiletamine: 35 € (auto kätte 24 tunniga)